Strona główna

Zgłosiliśmy Andrzeja Piasecznego do nagrody w kategorii Edukacja do Konkursu Gwiazdy Dobroczynności. Spot był próbą pokazania, że Polski Język Migowy jest językiem, jak każdy inny. Chcieliśmy dotrzeć do jak największej ilości ludzi z informacją, że jest używany w Polsce, jest piękny i bogaty. Wkład miało wiele osób – organizatorzy, Anna Sacha i Iwona Cichosz, reżyser i scenograf, Kalina Alabrudzińska, a także aktorzy: Andrzej Piaseczny, Łukasz Nowicki, Marcin Cejrowski, Michał Danilewicz, Mateusz Petromichelis, Konrad Pondo, Kamil Zatorski, Marek Śmietana. Premiera odbyła się 23 września w Mazowieckim Instytucie Kultury.

Sama Gala Gwiazd Dobroczynności odbyła się w sobotę 7 lutego. Zwyciężcą w kategorii Edukacja został Andrzej Piaseczny, który nam pomagał w realizacji i promocji spotu! Bardzo byliśmy z tego powodu szczęśliwi!

Naszą misją jest promocja i ochrona kultury Głuchych i Polskiego Języka Migowego. Mamy nadzieję, że zostanie zauważone, jaki jest cenny dla nas. Chcielibyśmy, aby świadomość jego znaczenia dla Głuchych wzrosła. Dzięki waszemu wsparciu nasz cel jest bliżej :)

Tekst: Fundacja KOKON

*     *     *

We wtorek, 23 września 2014 odbyła się premiera spotu "Porozmawiaj ze mną"! Przeczytaj informacje o kampanii, Zobacz informację dla prasy.

Zobacz spot!

Polski język migowy

Polski język migowy

Czym jest PJM i dlaczego go promujemy?

Obsada

Obsada

Głusi aktorzy i znane gwiazdy

Realizacja

Realizacja

Szkoła Filmowa w Łodzi i inni

Galeria

Galeria

Przebieg zdjęć... w zdjęciach :-)

Dla mediów

Dla mediów

Wszystkie materiały dla dziennikarzy

Wszystkie osoby zaangażowane w kampanię pracowały pro bono.